برای آموزش صفر تا صد کار با سایت کلیک کنید

پرسش وپاسخ های متداول
1
کلیک طلا چیست؟

کلیک طلا یک وبسایت بر پایه تبلیغات کلیکی میباشد که محیطی را فراهم میکند تا واسط معتبر میان آگهی دهندگان و بینندگان آگهی ها (کاربران عادی) باشد. یعنی ما آگهی را دریافت میکنیم و بین کاربران به اشتراک گذاشته و مبلغی که از آگهی دهنده دریافت کردیم را بین کاربرانی که آگهی را تماشا کرده اند تقسیم میکنیم.

2
زیرمجموعه چیست و چگونه میتوان زیرمجموعه داشت؟

زیرمجموعه ی مستقیم : به کاربرانی گفته میشود که از طریق لینک دعوت شما در سایت ثبت نام کرده باشند. درصدی از فعالیت زیرمجموعه ها به عنوان پاداش معرفی سایت به شما تعلق خواهد گرفت که میتوانید این میزان را در بخش ارتقاء حساب کاربری مشاهده نمایید.

در وبسایتهای تبلیغات کلیکی فعالیت زیرمجموعه ها بسیار حیاتی و مهم خواهد بود حتما سعی کنید تبلیغات مناسب جهت کسب زیرمجموعه بیشتر را داشته باشید. از طریق ارسال لینک عضویت مخصوص خود از دوستان و آشنایان و بازدیدکنندگان تبلیغات یا وبلاگ خود بخواهید در سایت ما فعالیت خود را آغاز نمایند.

در این سایت دو نوع زیرمجموعه وجود دارد: 1- زیرمجموعه مستقیم (زیرمجموعه ای که توسط لینک معرفی شما وارد سایت شده است) 2- زیرمجموعه اجاره ای( زیرمجموعه هایی که ما به شما ماهیانه اجاره میدهیم)

زیرمجموعه اجاره ای: زیرمجموعه  هایی که بدون معرف ثبت نام میکنند را میتوانید از ما اجاره کنید و درامد خود را افزایش دهید.

3
در نمایش آگهی ها مشکل دارم؟

از مشکلاتی که برخی کاربران دارند و بسیار سوال می پرسند دیده نشدن آگهی ها می باشد. لازم به ذکر است که برای مشاهده آگهی ها شما به فعال بودن جاوا اسکریپت و فلش پلیر بر روی مرورگر خود نیاز دارید همچنین بهتر است از مرورگر مناسب و به روز استفاده نمایید. پیشنهاد ما مرورگر گوگل کروم میباشد.
اکثر مواقع به دلیل پایین بودن سرعت اینترنت یا مشکلات دیگر فایل جاوا اسکریپت حاوی آگهی ها بارگزاری نمی شود که باعث ندیدن آگهی ها توسط شما می شود. در صفحه آگهی ها عمل تازه سازی صفحه را انجام دهید تا آگهی ها نمایش داده شوند.

4
پرداخت به من چگونه انجام خواهد شد؟

در حال حاضر پرداخت از طریق تمامی بانکهای عضو شتاب مثل بانک صادرات ، ملی ، ملت،تجارت،سامان،پارسیان و دیگر بانکها انجام خواهد شد تمامی واریزها از طرف وب سایت ظرف ۷۲ ساعت کاری بعد از درخواست برداشت شما انجام خواهد شد و بعد از آن با توجه به نوع حساب شما و بانک مربوطه می تواند بصورت لحظه ای یا تا ۴۸ ساعت دیگر طول بکشد. ضمنا درخواست برداشت از حساب شما نسبت به نوع عضویت شما متغییر است.

 

5
از آگهی های آفر چگونه کسب درآمد کنم؟

آگهی های آفر نوعی آگهی هست که طی آن کاربران با انجام درخواست پیشنهاد شده و ارسال مدارک خواسته شده بعد از تایید کاربر تبلیغ دهنده مبلغ آن آگهی به حساب کاربر اضافه خواهد شد. کاربران میتوانند از طریق بخش پیشینه ها پیگیر درخواست خود باشند و وضعیت نهایی آن را مشاهده نمایند.

 

6
حداقل و حداکثر برداشت چقدر است؟

 

نوع عضویت حداقل برداشت حداکثر برداشت وقفه زمانی بین هر برداشت
استاندارد 10/000  30/000 15 روز
برنزی 10/000 70/000 10 روز
نقره ای 10/000 130/000 7 روز
طلایی 10/000 300/000 7 روز
یاقوتی 10/000 550/000 6 روز
الماسی 10/000 1/000/000 5 روز