برای آموزش صفر تا صد کار با سایت کلیک کنید

اطلاعیه 99/06/13

آغاز شده توسطadmin 2020-09-03 at 12:32
0 پاسخ به این موضوع
Admin
Admin
پست ها: 150
سلام کاربران گرامی
حدود 3-4 روز سایت برا بعضی کاربران مشکل داشت از جمله اکانت ادمین که اجازه ورود به حساب کاربری را نمیداد، امروز خداروشکر مشکل حل شد.
ظاهرا افرادی در حال تخریب سایت هستند، روز جمعه و شنبه با چند کارت دزدی به حساب های بانکی ما پول واریز کردند که منجر به مسدود شدن حساب بانکی ما شد. طبق پیگیری های انجام شده، حساب ما توسط پلیس فتا خرم آباد بسته شد، شنبه یکشنبه باید حضوری به پلیس فتا خرم اباد مراجعه کنیم تا مشکل را پیگیری کنیم.
برداشت ها تا اطلاع ثانوی متوقف شدند تا مشکل رفع شود.
کاربران عزیز و گرانقدر کلیک طلا، لطفا بجای حاشیه سازی، منتظر پیگیری های ما باشید. ما به اندازی کافی مشکل و دردسر داریم. با کاربرانی که قصد حاشیه سازی و تخریب سایت را داشته باشند به شدت برخورد خواهد شد.
هیچ آدم عاقلی با واریز پول فیشینگ(دزدی) قصد سرمایه گذاری در سایت را ندارد، افرادی که اینکار را انجام داده اند تنها هدف شان این هست که برای سایت مشکلات جدی بوجود بیاوردند تا اعتبار سایت را خراب کنند.
با تشکر از همکاری و صبوری شما برای رفع مشکل
------------------------------------------------------------------
اپدیت 99/06/23
از شنبه تا 5 شنبه درگیر پلیس فتا و دادگاه بودیم, نتیجه خاصی نگرفتیم, اطلاعات تراکنش ها برای پیگیری های لازم تقدیم پلیس فتا کردیم, فعلا منتظر اطلاع رسانی پلیس فتا هستیم.
تا 7-8 روز دیگر صبر میکنیم امیدواریم که مشکل حل شود, اگر حل نشود هم فکری خواهیم کرد و از هفته اول مهر مجدد فعالیت سایت را شروع خواهیم کرد.
حجم تیکت ها به قدری بالاست که فکر میکنم حداقل 1 ماه زمان نیاز هست تا به انها پاسخ بدیم.
--------------------------------------------------------------
99/07/05
بعد از پیگیری فراوان از 4 حسابی که پول دزدی به حساب ما واریز کرده اند، 2 تاش رفع شد، انشالله به زودی 2 تای دیگر هم رفع می شوند.
خیلی ها در حال تخریب سایت هستند، سایت هایی مثل بیگ ولت سایت ما رو اسکم اعلام کردند و...
تقریبا 98 درصد کاربران تا الان توی سود هستند و علاوه بر اصل سرمایه، سودهای خوبی هم دریافت کردند یا کلا سرمایه گذاری نکردند ولی برداشت داشتند. سایتی که بخواد کلاهبرداری کند به کسی سود پرداخت نمیکند، سایت کلیک طلا نزدیک 2 سال هست که در حال فعالیت هست، 2 سال پرداخت منظم و بدون وقفه داشتیم، بعضی ها از این موضوع ناراحت بودن و مشکلاتی ایجاد کردند، که این مشکلات از کنترل ما خارج است. در حال پیگیری مشکل هستیم ولی بخاطر اینکه با 4 کارت مختلف از شهرهای مختلف به حساب ما پول دزدی واریز کردند کمی کار پیچیده شده است.
کمی صبر داشته باشید انشالله مشکل هر چه زودتر حل خواهد شد.
-----------------------
99/07/29
متاسفانه هنوز درگیر مشکلات حقوقی هستیم، ولی به دلیل طولانی شدن فرایند پیگیری و رفع مشکل قصد داریم مجدد قسمت برداشت را مجدد فعال کنیم.
برای ادامه فعالیت کاربران باید احراز هویت کنند. عزیزانی که در سایت سرمایه گذاری کردند و کمتر از 140 درصد اصل سرمایه خود را برداشت کرده اند، لطفا احراز هویت خود را به پشتیبانی تلگرامی ارسال کنید تا اجازه برداشت برای شما فعال شود.
ایدی پشتیبانی تلگرام @clicktala_ir
مهلت احراز هویت تا تاریخ 10 آبان (بعد از این تاریخ حساب افرادی که احراز هویت نکردند حذف خواهد شد)
این مدت خیلی از کاربران ما را اذیت کردند، انواع و اقسام حرف ها را شنیدیم؛ کاربر داشتیم بدون سرمایه گذاری حدود 400 هزار تومان برداشت کرده بعد بجای تشکر کردن و حمایت کردن اومده فحش داده، واقعا برای خودم و مجموعه کلیک طلا متاسفم که این همه مدت برای کی زحمت کشیدیم و از جیب مون به کی پرداخت کردیم.
بیش از 98 درصد کاربران سایت ما یا سرمایه گذاری نکردند یا اگر هم سرمایه گذاری کردند داخل سود هستند، این عده نیازی به احراز هویت ندارند، فقط عده ای که در تلگرام به ما دلگرمی دادن و یا در انجمن از ما حمایت کردند با فرستادن اسکرین شات های حمایت هاشون میتوانند به فعالیت در سایت ادامه دهند.
« آخرین ویرایش: 2020-10-20 at 20:05 by Admin »