برای آموزش صفر تا صد کار با سایت کلیک کنید

اطلاعیه 99/06/13

آغاز شده توسطadmin 2020-09-03 at 12:32
0 پاسخ به این موضوع
Admin
Admin
پست ها: 148
سلام کاربران گرامی
حدود 3-4 روز سایت برا بعضی کاربران مشکل داشت از جمله اکانت ادمین که اجازه ورود به حساب کاربری را نمیداد، امروز خداروشکر مشکل حل شد.
ظاهرا افرادی در حال تخریب سایت هستند، روز جمعه و شنبه با چند کارت دزدی به حساب های بانکی ما پول واریز کردند که منجر به مسدود شدن حساب بانکی ما شد. طبق پیگیری های انجام شده، حساب ما توسط پلیس فتا خرم آباد بسته شد، شنبه یکشنبه باید حضوری به پلیس فتا خرم اباد مراجعه کنیم تا مشکل را پیگیری کنیم.
برداشت ها تا اطلاع ثانوی متوقف شدند تا مشکل رفع شود.
کاربران عزیز و گرانقدر کلیک طلا، لطفا بجای حاشیه سازی، منتظر پیگیری های ما باشید. ما به اندازی کافی مشکل و دردسر داریم. با کاربرانی که قصد حاشیه سازی و تخریب سایت را داشته باشند به شدت برخورد خواهد شد.
هیچ آدم عاقلی با واریز پول فیشینگ(دزدی) قصد سرمایه گذاری در سایت را ندارد، افرادی که اینکار را انجام داده اند تنها هدف شان این هست که برای سایت مشکلات جدی بوجود بیاوردند تا اعتبار سایت را خراب کنند.
با تشکر از همکاری و صبوری شما برای رفع مشکل
------------------------------------------------------------------
اپدیت 99/06/23
از شنبه تا 5 شنبه درگیر پلیس فتا و دادگاه بودیم, نتیجه خاصی نگرفتیم, اطلاعات تراکنش ها برای پیگیری های لازم تقدیم پلیس فتا کردیم, فعلا منتظر اطلاع رسانی پلیس فتا هستیم.
تا 7-8 روز دیگر صبر میکنیم امیدواریم که مشکل حل شود, اگر حل نشود هم فکری خواهیم کرد و از هفته اول مهر مجدد فعالیت سایت را شروع خواهیم کرد.
حجم تیکت ها به قدری بالاست که فکر میکنم حداقل 1 ماه زمان نیاز هست تا به انها پاسخ بدیم.
« آخرین ویرایش: 2020-09-13 at 17:00 by Admin »